TK Lighting 5378 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5378 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | grafit, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5379 - Lustr Esme 1xE27, Ø300, grafit/černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 405 Kč
TK Lighting 5380 - Lustr Esme 1xE27, Ø350, grafit/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4712 - Dřevěný lustr Oslo white 3xE27, 1180mm, bílá/dřevo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
3 635 Kč
TK Lighting 6886 - Dřevěný lustr Venus wood 1xE27, Ø460, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
1 939 Kč
TK Lighting 4703 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, topaz/černá
skladem u dodavatele 117 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 4802 - Lustr Nicol 4xE27, béžová/černá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
3 345 Kč
TK Lighting 5363 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4819 - Lustr Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
6 735 Kč
TK Lighting 6844 - Lustr Anabelle 8xG9, Ø620, černá/grafit
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
4 874 Kč
TK Lighting 4562 - Designový lustr Harmony nature 1xE27, Ø400, černá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 550 Kč


























































