TK Lighting 4792 - Lustr Esme 6xE27, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4792 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 1300 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4794 - Lustr Esme 7xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
7 980 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10005 - Textilní lustr Pulse 3xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 10885 - Lustr CONO PEAPOD S 1xE27, Ø190, zelená
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
689 Kč
TK Lighting 6633 - Lustr Cono 3xE27, Ø500, béžová/černá/cihlová
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 417 Kč
TK Lighting 4609 - Lustr Cadix 1xG9, Ø210, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
1 550 Kč
TK Lighting 4804 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, bílá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 758 Kč
TK Lighting 4113 - Lustr Cubus graphite 8xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 73 ksdodání 4-14 dní
6 476 Kč
TK Lighting 5825 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, grafit/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
908 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
TK Lighting 10056 - Lustr Cono L 1xE27, Ø320, béžová
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
965 Kč



























































