TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10155 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | borovice, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 160 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10188 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč
TK Lighting 10158 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 10157 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá/borovice
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
902 Kč
TK Lighting 10156 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá/borovice
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4332 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, hnědá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 4796 - Lustr Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
5 657 Kč
TK Lighting 11594 - Lustr SOPHIA COGNAC WHITE 6xE14, bílá/koňak/černá/zlatá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
4 360 Kč
TK Lighting 5401 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 10083 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, jantar/zlatá/černá
skladem u dodavatele 102 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 11052 - Lustr BALLO 6xE14, béžová/bílá/dřevo
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
5 885 Kč
TK Lighting 5945 - Lustr Nilos 17xG9, Ø520, černá/transparentní/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
16 431 Kč



























































