TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6018 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Barva: | bílá, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 450 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5095 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 426 Kč
TK Lighting 5363 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 5094 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 5975 - Textilní lustr Calisto 3xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3999 - Lustr Chicago 6xE27, 1000x500, černá/lněná
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 402 Kč
TK Lighting 2594 - Lustr Duo white 3xE27, Ø350, bílá/juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 417 Kč
TK Lighting 5095 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 426 Kč
TK Lighting 1883 - Textilní lustr Maja 1xE27, Ø450, bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
975 Kč
TK Lighting 2785 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/cihlová
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 4346 - Lustr HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 10085 - Textilní lustr Zing 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 1885 - Textilní lustr Maja 1xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
975 Kč
TK Lighting 2758 - Textilní lustr Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 62 ksdodání 4-14 dní
1 639 Kč
TK Lighting 6580 - Textilní lustr Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
876 Kč


























































