TK Lighting 5666 - Lustr Estera 7xG9, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5666 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 7x8 W |
| Počet žárovek: | 7 |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Výška: | 1530 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6707 - Lustr Estera 5xG9, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
2 541 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4712 - Dřevěný lustr Oslo white 3xE27, 1180mm, bílá/dřevo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
3 635 Kč
TK Lighting 5664 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovice
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 5382 - Lustr Esme 5xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
5 817 Kč
TK Lighting 5384 - Lustr Esme 6xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
6 881 Kč
TK Lighting 6586 - Dřevěný lustr Eris wood 1xE27, Ø500, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 991 Kč
TK Lighting 4710 - Dřevěný lustr Oslo black 3xE27, 1180mm, černá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
3 635 Kč
TK Lighting 4798 - Lustr Nicol 3xE27, Ø500, béžová/černá
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 10622 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 2834 - Lustr Cubus 8xE27, jantar/grafit/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
6 476 Kč
TK Lighting 4610 - Lustr Cadix 1xG9, Ø300, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč

























































