TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10258 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | zlatá, černá, transparentní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 26x8 W |
| Počet žárovek: | 26 |
| Průměr: | 620 mm |
| Výška: | 2400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10182 - Lustr Aurora 16xG9, Ø500, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
11 402 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 4815 - Textilní lustr Pulse 5xE27, bílá/borovice/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 365 Kč
TK Lighting 5094 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 10074 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, mátová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
684 Kč
TK Lighting 4796 - Lustr Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
5 657 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 10158 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 5669 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, bílá/černá
skladem u dodavatele 101 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 3227 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 5943 - Lustr Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč



























































