Nowodvorski 8915 - Lustr Eye L 3xGU10, Ø200x400, černá/mosaz/ocel
| Výrobce: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-8915 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
| Další informace: | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
- Žárovku lze v tubusu libovolně nastavit - hloubku žárovky
- Výška závěsu lze zkrátit
| Materiál: | mosaz, ocel |
| Barva: | mosazná, černá |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x max 10 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 400/1300 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Nowodvorski 8914 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/mosaz/černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 8800 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/mosaz/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 7788 - Lustr Sphere 3xE27, Ø500, černá/transparentní/sklo
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 8914 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/mosaz/černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6845 - Stropní svítidlo Salva G 4xE27, Ø500, sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7848 - Lustr Sphere M 1xE27, Ø200, černá/transparentní/sklo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7850 - Lustr Sphere L 1xE27, Ø250, černá/transparentní/sklo
skladem u dodavatele 60 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6840 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/černá
skladem u dodavatele 125 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 7863 - Lustr Eye 3xGU10, 620x400, černá/mosaz/ocel
skladem u dodavatele 5 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 8917 - Lustr Eye L 3xGU10, Ø200x400, černá/ocel
skladem u dodavatele 147 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6841 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/černá
skladem u dodavatele 317 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 7846 - Lustr Sphere XL 1xE27, Ø350, černá/transparentní/sklo
skladem u dodavatele 89 ksdodání 6-12 dnů


























































