TK Lighting 10079 - Lustr Martin 13xG9, černá/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10079 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 13x8 W |
| Počet žárovek: | 13 |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4502 - Lustr Martin 1xG9, Ø120, černá/bílá
skladem u dodavatele 248 ksdodání 4-14 dní
632 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2834 - Lustr Cubus 8xE27, jantar/grafit/transparentní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
6 476 Kč
TK Lighting 2831 - Lustr Cubus 3xE27, Ø490, černá/čirá/grafit/jantar
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 328 Kč
TK Lighting 5401 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 10158 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 4332 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, hnědá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 4797 - Lustr Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
6 600 Kč
TK Lighting 6576 - Textilní lustr Linobianco 4xE27, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 48 ksdodání 4-14 dní
3 417 Kč
TK Lighting 6611 - Dřevěný lustr Eris wood 1xE27, Ø640, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 701 Kč


























































