TK Lighting 4502 - Lustr Martin 1xG9, Ø120, černá/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4502 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 248 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | bílá, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 120 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10079 - Lustr Martin 13xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
8 244 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5823 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, transparentní/černá
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 5362 - Lustr Nilos 8xG9, Ø370, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
4 661 Kč
TK Lighting 10205 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, béžová/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
17 624 Kč
TK Lighting 11591 - Lustr SOPHIA COGNAC WHITE 3xE14, bílá/koňak/černá/zlatá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
2 260 Kč
TK Lighting 5382 - Lustr Esme 5xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
5 817 Kč
TK Lighting 11038 - Lustr SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, černá/koňak
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4608 - Lustr Cadix 7xG9, Ø500, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
10 883 Kč
TK Lighting 6573 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč



























































