TK Lighting 3477 - Lustr Maxi 1xE27, Ø300, černá/bílá/sklo
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3477 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10644 - Lustr BONO SABIA 1xG9, Ø170, béžová
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 10073 - Lustr Cono S 1xE27, Ø210, hnědá
skladem u dodavatele 61 ksdodání 4-14 dní
824 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
TK Lighting 10118 - Lustr Piano 10xG9, zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
7 446 Kč
TK Lighting 5099 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 4851 - Dřevěný lustr Oslo white 1xE27, Ø335mm, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 276 Kč
TK Lighting 1706 - Dřevěný lustr Oslo black/white 2xE27, 850mm, černá/dřevo
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
3 765 Kč
TK Lighting 10062 - Lustr Cono XL 1xE27, Ø500, hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč


























































