TK Lighting 6003 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6003 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
Podobné zboží
TK Lighting 10263 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, okrová
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 10657 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10658 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 10056 - Lustr Cono L 1xE27, Ø320, béžová
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 3268 - Lustr Esme 1xE27, Ø350, transparentní/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 411 Kč
TK Lighting 10887 - Lustr CONO PEAPOD L 1xE27, Ø320, zelená
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
970 Kč

























































