Rendl R13747 - Lustr Luna 1xE27, Ø300, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13747 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 107 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | chrom-lesklý, opál |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 1200+300 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13745 - Lustr Luna 1xE27, Ø200, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 49 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R13746 - Lustr Luna 1xE27, Ø250, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14021 - Lustr Dados 80 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13822 - Lustr Liz new 1xE27, 100x100, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R14026 - Lustr Liz new 3xE27, černé sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 015 Kč
Rendl R12477 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R11761 - Lustr Astromet 7xE27, 420x380, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč
Rendl R12483 - Textilní lustr Esplanade 1xE27, Ø430, transparentní černá/bílá/chrom
skladem u dodavatele 24 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč
Rendl R14025 - Lustr Liz new 3xE27, černé sklo/matný nikl
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 015 Kč
Rendl R13777 - Lustr Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 186 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13184 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, černá/zlatá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč


























































