Rendl R13658 - Lustr Bellini 1xE14, Ø145, bílá/čiré sklo
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13658 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 31 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | bílá, čirá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 145 mm |
| Výška: | 1200+330 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13652 - LED lustr Bellini 5W, 3000K, 475lm, 30°, Ø150, černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12663 - Lustr Pulire con 1xE14, Ø125, opál/chrom/dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 205 Kč
Rendl R13826 - Lustr Babu new 1xE27, Ø220, čiré sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč
Rendl R14020 - Lustr Dados 3xE27, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R10493 - Lustr Eight 1xE27, Ø90, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13824 - Lustr Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 860 Kč
Rendl R13823 - Lustr Liz new 1xE27, 100x100, černá/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R13296 - Lustr Camino 1xE27, Ø120, dekor teraso
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč


























































