Rendl R12663 - Lustr Pulire con 1xE14, Ø125, opál/chrom/dřevo
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12663 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | dřevo, sklo |
| Barva: | opál, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 125 mm |
| Výška: | 220+1210 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12664 - Lustr Pulire RD 1xE14, Ø145, opál/chrom/dřevo
skladem u dodavatele 64 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12483 - Textilní lustr Esplanade 1xE27, Ø430, transparentní černá/bílá/chrom
skladem u dodavatele 21 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč
Rendl R14022 - Lustr Dados 80 3xE27, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13940 - LED lustr Stig 6,8W, 3000K, 466lm, 34°, Ø120, černá
skladem u dodavatele 68 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13910 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, bílá/chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R12458 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, bílá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12459 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, černá
skladem u dodavatele 78 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13692 - Lustr Bolly 1xE27, Ø170, IP44, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 97 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč



























































