Rendl R13908 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, bílá/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13908 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 64 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | chrom-lesklý, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 120 mm |
| Výška: | 1200+230 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13909 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13910 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, bílá/chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13911 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 68 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13913 - Lustr Giulia 1xE27, Ø400, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12458 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, bílá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13910 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, bílá/chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13650 - Textilní lustr Choupette 1xE27, Ø150, černošedá/textil/dřevo
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R13746 - Lustr Luna 1xE27, Ø250, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R12718 - LED lustr Pesante 40W, 3000K, 3340lm, eloxovaný hliník
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R12381 - Lustr Encombre 1xE27, Ø430, bílé PVC
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13182 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, bílá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč

























































