TK Lighting 10083 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, jantar/zlatá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10083 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 91 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | zlatá, černá, jantar |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10084 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 84 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2070 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, bílá/borovice
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 10062 - Lustr Cono XL 1xE27, Ø500, hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč
TK Lighting 6136 - Designový lustr MONTOYA WHITE 4xE27, Ø560, bílá
skladem u dodavatele 53 ksdodání 4-14 dní
2 209 Kč
TK Lighting 18216 - Designový LED lustr ELVA BRASS 30W, 3000K, 3642lm, mosaz/jantar
skladem u dodavatele 82 ksdodání 4-14 dní
7 239 Kč
TK Lighting 10206 - Lustr Bono 3xG9, Ø315, béžová/bílá
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
3 780 Kč
TK Lighting 2758 - Textilní lustr Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
1 639 Kč
TK Lighting 4797 - Lustr Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
6 600 Kč
TK Lighting 3256 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 155 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 6126 - Designový lustr MONTOYA BLACK 4xE27, Ø560, černá
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
2 178 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč




























































