Globo 69029-6 - Lustr Ulleu 6xE27 matná černá/konopí
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-69029-6 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
Věnec z přírodního konopí
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, natural |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x40 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1260 mm |
Mohlo by vás zajímat
Idea led ID-8019 - Venkovní stojanové svítidlo SAGITTA 1xE27, IP54, 60cm, černá
skladem u dodavatele 393 ksdodání 3-14 dnů
450 Kč
Rendl R12626 - Venkovní stojanové LED svítidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R14170 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
PREZENT 31401 - Venkovní stojanové LED svítidlo MONTERREY 6W, 4000K, IP44, 300lm, 620mm, matná černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
900 Kč
Prezent 31307 - Venkovní stojanové svítidlo Daima 1xGU10, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Idea led ID-8030 - Venkovní stojanové LED svítidlo ANTILA 10W, 4000K, 1000lm, IP54, černá/mléčná
skladem u dodavatele 598 ksdodání 3-14 dnů
841 Kč
Globo 32016 - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 800mm, nerez
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 304 Kč
Rendl R14172 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč
Kaja K-ML-OGROD 200 0.4 KLOSZ DYM LAMPA - Venkovní stojanové svítidlo Astrid 1xE27, IP44, Ø200, V650, černá/kouřová
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
546 Kč
Rendl R10367 - Venkovní stojanové svítidlo Ponder 1xE27, IP44, 204mm, černá/saténové sklo
skladem u dodavatele 113 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč




























































