PREZENT 25008 - Lustr VICTORIA 1xE27/60W, třešeň dřevo
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.25008 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov, dřevo |
| Barva: | opál, antika, bílá, třešeň, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 60, 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 980 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 25009 - Nástěnné svítidlo VICTORIA 1xE27/60W třešeň dřevo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
1 002 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 73006 W50 - Dřevěný lustr ACRYL WOOD 1xE27, Ø400, borovice/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
962 Kč
PREZENT 46310 - Lustr CATANIA 1xE27/40W, matná černá/zlatá/antická mosaz
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
1 780 Kč
PREZENT 643 - Klasický lustr POMPEZ 3xE27, hnědá/zlatá/alabastr
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
982 Kč
PREZENT 75351 - Lustr VIOLA 1xE27/40W,D400, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 534 Kč
PREZENT 75465 - Lustr BASKET 1xE27, černá/červená měď
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
573 Kč
PREZENT 75559 - Lustr PONY 1xE27, černá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 186 Kč

























































