LUXERA 69048 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon I. 12xG9, 1050x240, chrom/čirá
| Výrobce: LUXERA | |
| Kód: LL.69048 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, křišťál |
| Barva: | chrom-lesklý, čirá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 12x33 W |
| Počet žárovek: | 12 |
| Délka: | 1050 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Výška: | 385 mm |
Příbuzné produkty
LUXERA 69046 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon I. 8xG9, 640x240, chrom/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
3 491 Kč
LUXERA 69047 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon I. 10xG9, 810x240, chrom/čirá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 987 Kč
Mohlo by vás zajímat
LUXERA 69047 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon I. 10xG9, 810x240, chrom/čirá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 987 Kč
LUXERA 62438 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 60W,4000K, 4800lm D800, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
13 467 Kč
LUXERA 62408 - Stropní křišťálové LED svítidlo ARAMEA 11xGU10 + LED 33W, 3000K, 2700lm, Ø800, ocel/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
11 471 Kč
LUXERA 62412 - Křišťálové svítidlo CHESTER 6xGU10, chrom/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
3 990 Kč
LUXERA 62409 - Stropní křišťálové LED svítidlo ARAMEA 7xGU10 + LED 24W, 3000K, 1920lm, Ø600, ocel/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
8 678 Kč
LUXERA 62406 - Stropní LED svítidlo GIRO 20W, 3000K, 1600lm, Ø300, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
2 693 Kč
LUXERA 62436 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 30W, 4000K, 2400lm, D400 chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
4 689 Kč
LUXERA 62410 - Křišťálový lustr COIL 4xGU10/50W, chrom/stříbrná/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
2 494 Kč
LUXERA 62424 - Stropní LED svítidlo GIRO 60W, 3000K, 4500lm, Ø800, chrom/křišťál
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 2-5 dní
10 574 Kč
LUXERA 62430 - Křišťálové svítidlo RUSSET 5xGU10, chrom/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
7 381 Kč



























































