TK Lighting 18074 - Nástěnné LED svítidlo Flash 21W, 3000K, 2524lm, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-18074 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 21 W |
| Světelný tok: | 1200, 2524 lm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 1080 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6626 - Nástěnné LED svítidlo Flash 24W, 3000K, 2920lm, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 6627 - Nástěnné LED svítidlo Flash 12W, 3000K, 1480lm, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 654 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6627 - Nástěnné LED svítidlo Flash 12W, 3000K, 1480lm, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 654 Kč
TK Lighting 18218 - Designové nástěnné LED svítidlo ELVA BRASS 8W, 3000K, 1032lm, mosaz/jantar
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 790 Kč
TK Lighting 1439 - Nástěnné LED svítidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 18219 - Designové nástěnné LED svítidlo ELVA BLACK 8W, 3000K, 1032lm, černá/grafit
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 437 Kč
TK Lighting 6411 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
2 069 Kč
TK Lighting 1441 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, černá/dub
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč
TK Lighting 4510 - Nástěnné LED svítidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 810 Kč
TK Lighting 4511 - Nástěnné LED svítidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, bílá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 499 Kč
TK Lighting 6019 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 12W, 3000K, 1480lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 49 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 1367 - Nástěnné LED svítidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč



























































