TK Lighting 4342 - Lustr HILTON GOLD 4xE27, 940mm, černá/zlatá/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4342 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 114 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 940 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Výška: | 950 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4346 - Lustr HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 4345 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø600, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 91 ksdodání 4-14 dní
2 313 Kč
TK Lighting 4180 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø450, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 2579 - Nástěnné svítidlo HILTON GOLD 1xE27 + LED 6W, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 550 Kč
TK Lighting 4344 - Nástěnné svítidlo HILTON GOLD 1xE27, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 136 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 976 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5095 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 426 Kč
TK Lighting 2758 - Textilní lustr Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 62 ksdodání 4-14 dní
1 639 Kč
TK Lighting 5772 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø380, béžová/len/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 753 Kč
TK Lighting 3231 - Dětský lustr Rondo kids 1xE27, Ø380mm, růžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
980 Kč
TK Lighting 6580 - Textilní lustr Juta 1xE27, Ø300, juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
876 Kč
TK Lighting 6573 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 5403 - Textilní lustr Calisto 3xE27, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 805 Kč
TK Lighting 5094 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč

























































