TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5465 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1590 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 2920 - Stojací textilní lampa Maja 1xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 16013 - Textilní stojací lampa Earth 1xE27, Ø500, hnědá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 982 Kč
TK Lighting 5286 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, černá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 795 Kč
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5241 - Textilní lampa Linobianco 1xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 893 Kč
TK Lighting 6645 - Stojací textilní lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žlutá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 530 Kč
TK Lighting 5960 - Stojací textilní lampa Pulse 3xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 847 Kč
TK Lighting 16005 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/ořech
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16018 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
Skladem poslední kusihned k odeslání
3 500 Kč


























































