Globo 15548W - Nástěnné svítidlo Maxy 1xE27, matná černá/kouřová
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15548W |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15548-3D - Stropní svítidlo Maxy 3xE27, Ø450, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-6 prac. dní
2 784 Kč
Globo 15548-3H - Lustr Maxy 3xE27, Ø480, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 936 Kč
Globo 15548-6H - Lustr Maxy 6xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 3-6 prac. dní
6 728 Kč
Globo 15548H1 - Lustr Maxy 1xE27, Ø290, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 800 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 57911WBW - Nástěnné svítidlo Robby 1xGU10, matná černá/hnědá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
544 Kč
Globo 57911WG - Nástěnné svítidlo Robby 1xGU10, imitace dřeva/grafit/černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
568 Kč
Globo 15053W - Nástěnné svítidlo Lenius 1xE27, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 49 ksdodání 3-6 prac. dní
928 Kč
Globo 57911WM - Nástěnné svítidlo Robby 1xGU10, matná černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
568 Kč
Globo 57911-1W - Nástěnné bodové svítidlo Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
240 Kč
Globo 54308-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
256 Kč
Globo 57911W - Nástěnné svítidlo Robby 1xGU10, matný nikl/černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
568 Kč
Globo 57911WB - Nástěnné svítidlo Robby 1xGU10, matná černá/kov
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
504 Kč
Globo 57911WW - Nástěnné svítidlo Robby 1xGU10, kov/bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
504 Kč
Globo 54308W - Nástěnné bodové svítidlo Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
480 Kč


























































