Globo 15548-3D - Stropní svítidlo Maxy 3xE27, Ø450, matná černá/kouřová
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15548-3D |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 450 mm |
| Výška: | 255 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15548-3H - Lustr Maxy 3xE27, Ø480, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 936 Kč
Globo 15548-6H - Lustr Maxy 6xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 3-6 prac. dní
6 728 Kč
Globo 15548H1 - Lustr Maxy 1xE27, Ø290, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 800 Kč
Globo 15548W - Nástěnné svítidlo Maxy 1xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-6 prac. dní
1 056 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 32113B - Venkovní stropní svítidlo Vranos 3xE27, Ø300, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 048 Kč
Globo 41604D3 - Stropní LED svítidlo Rosi 40W, 3000K, 3200lm, 620x620, bílá/opál
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 215 Kč
Globo 15698D - Designové stropní svítidlo Gorley 5xE14, Ø320, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 008 Kč
Globo 416080WD1 - Stropní LED svítidlo Doro 12W, 3000K, 800lm, 300x300, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
896 Kč
Globo 41764-24Q - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1020lm, Ø390x390, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 848 Kč
Globo 67162-50D - K5 křišťálové stropní svítidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 3965lm, čirá/chrom + dálkové ovládání
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 600 Kč
Globo 56140-2W - Stropní a nástěnné svítidlo Riha 2xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
889 Kč
Globo 15663-4D - Stropní svítidlo Pablo 4xE27, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
2 184 Kč
Globo 416080WD3 - Stropní LED svítidlo Doro 36W, 3000K, 2250lm, 590x590, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 41 ksdodání 3-6 prac. dní
2 200 Kč
Globo 54308-3 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč





























































