PREZENT 67109 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 190mm
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.67109 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, matná bílá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 190 mm |
| Šířka: | 190 mm |
| Výška: | 190 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 67112 - Stropní svítidlo PILLS II. 3xE27, IP44, chrom, 360mm
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-5 dní
1 739 Kč
PREZENT 67111 - Stropní svítidlo PILLS II 2xE27, IP44, chrom, 295mm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 186 Kč
PREZENT 67110 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 240mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 67101 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 240mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 67114 - Stropní svítidlo PILLS III. 1xE27, IP44, černá, 240mm
Skladem poslední kusihned k odeslání
921 Kč
PREZENT 49010 - Stropní svítidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
614 Kč
PREZENT 71333 - Stropní LED svítidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
Prezent 27308 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
757 Kč
PREZENT 27013 - Stropní LED svítidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
491 Kč
PREZENT 27024 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
368 Kč
PREZENT 49015 - Stropní svítidlo ASPEN I 3xE27/60W,IP44 opálové sklo
Skladem 7 ksihned k odeslání
1 064 Kč
Prezent 27015 - Stropní LED svítidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
246 Kč
Prezent 27023 - Stropní LED svítidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, černá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
246 Kč




























































