PREZENT 49051 - Stropní LED svítidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, bílé
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.49051 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 30 W |
| Světelný tok: | 2750 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 280 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 27012 - Stropní LED svítidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
368 Kč
PREZENT 27013 - Stropní LED svítidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
491 Kč
PREZENT 27014 - Stropní LED svítidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, bílé
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
737 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 71332 - Stropní LED svítidlo SWIMM 36W, 4000K, IP44, 2200lm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 289 Kč
PREZENT 27012 - Stropní LED svítidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
368 Kč
Prezent 70013 - Stropní LED svítidlo Bliss 50W, 3000-6500K, RGB, 3500lm, BT, reproduktor, bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
992 Kč
Prezent 27023 - Stropní LED svítidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, černá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
246 Kč
Prezent 49058 - Stropní LED svítidlo Lenys IV. 9W, 4000K, 990lm, Ø120, antická mosaz/bílá
Skladem 4 ksihned k odeslání
481 Kč
PREZENT 27013 - Stropní LED svítidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
491 Kč
PREZENT 49041 - Stropní LED svítidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 270x270, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
737 Kč
Prezent 27314 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
767 Kč
PREZENT 71305 - Stropní LED svítidlo MOZAN 43W, 4000K, 3650lm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 474 Kč
Prezent 27307 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
542 Kč




























































