PREZENT 27024 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná černá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.27024 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Stropní LED svítidlo PREZENT 27024 LENYS III. je moderní a kompaktní svítidlo, které spojuje vysokou účinnost a elegantní design. S výkonem 12W a světelným tokem 900 lumenů nabízí optimální osvětlení pro menší místnosti nebo chodby, kde je potřeba dostatečné, ale ne příliš silné světlo. Svítidlo vyzařuje neutrální bílou barvu světla (4000K), která je ideální pro denní aktivity, jako je čtení, práce u počítače nebo běžné domácí úkoly.
Díky ochraně IP44 je svítidlo odolné proti vodě a prachu, což jej činí vhodným pro použití v koupelnách, kuchyních nebo jiných prostorách s vyšší vlhkostí. Jeho kompaktní rozměry 140 x 140 mm ho činí ideálním pro menší prostory, kde je požadováno nenápadné, ale efektivní osvětlení.
Svítidlo je vybaveno moderní LED technologií, která je nejen energeticky úsporná, ale má i dlouhou životnost, což znamená nižší náklady na údržbu a provoz. Matná černá povrchová úprava dodává svítidlu nadčasový a elegantní vzhled, který se hodí do různých interiérů.
Vlastnosti:
- Výkon: 12W
- Světelný tok: 900 lm (čistá svítivost za krytem)
- Světelný tok: 1200 lm (svítivost před krytem)
- Teplota barvy: 4000K (neutrální bílá)
- Ochrana: IP44/IP20
- Rozměry: 140 x 140 mm
- Materiál a barva: Matná černá
- Energetická úspornost: LED technologie
- Použití: Vhodné pro menší místnosti, chodby, koupelny, kuchyně, WC
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | bílá, matná černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20, 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 140 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
PREZENT 27025 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 18W, 4000K, IP44/20, 1400lm, 190x190, matná černá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 27026 - Stropní LED svítidlo LENYS III 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 240x240, matná černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27023 - Stropní LED svítidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, černá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 49055 - Stropní LED svítidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 27014 - Stropní LED svítidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, bílé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Prezent 27019 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420lm Ø90, IP44/20, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 67109 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 190mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27306 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Prezent 27315 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, černá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27015 - Stropní LED svítidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 71331 - Stropní LED svítidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chrom/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 71333 - Stropní LED svítidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 67112 - Stropní svítidlo PILLS II. 3xE27, IP44, chrom, 360mm
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27316 - Stropní LED svítidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní




























































