Spectrum SLI047319CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI047319CCT_PW |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Spectrum SLI047319CCT_PW – Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250 lm, UGR<19, černá, prizmatický kryt
Výkonné stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC s nastavitelným příkonem 30/40/50W a funkcí CCT je ideální pro kanceláře, administrativní prostory, chodby, školy i komerční objekty, kde je důležitá kombinace vysokého výkonu, nízké spotřeby a vizuálního komfortu. Díky prizmatickému krytu a nízké hodnotě oslnění UGR <19 je svítidlo vhodné pro pracovní prostředí s požadavkem na kvalitní osvětlení bez nepříjemného oslňování.
Svítidlo nabízí možnost nastavení teploty chromatičnosti 2700K / 4000K / 6000K, což umožňuje přizpůsobit světlo konkrétnímu použití od teplého relaxačního po studené pracovní osvětlení. Dosahuje světelného toku zdroje 6250 lm (360°) a světelného toku svítidla až 5000 lm, při vysoké účinnosti 125 lm/W a dlouhé životnosti 50 000 hodin. Hliníkové tělo v černém provedení zajišťuje dlouhou životnost a profesionální vzhled. Instalace je možná přisazením nebo zavěšením (závěs není součástí balení).
Vlastnosti
• Příkon: 30 / 40 / 50 W
• Napětí: 230 V
• Jmenovitý proud: 220 mA
• Frekvence: 50 Hz
• Třída ochrany: I
• Účiník: 0,95
• Světelný tok zdroje: 6250 lm (360°)
• Světelný tok svítidla: 3000 / 4000 / 5000 lm (360°)
• Světelná účinnost: 125 lm/W
• Teplota chromatičnosti: 2700 / 4000 / 6000 K
• Barva světla: CCT (nastavitelná)
• Úhel svitu: 90°
• UGR: <19
• Index podání barev (Ra): 80
• SDCM: ≤5
• Stmívatelnost: ne
• Provozní teplota: −20 °C až +40 °C
• Životnost: 50 000 h
• Počet spínacích cyklů: 30 000
• Materiál těla: hliník
• Stupeň krytí: IP20
• Barva: černá
• Rozměry: 1503 × 42 × 37 mm
• Montáž: přisazená ke stropu / závěsná (závěs není součástí balení)
• Použití: interiér
• Napájecí zdroj: součástí balení
• Záruka: 5 let
Hlavní výhody
• Vysoký světelný tok zdroje 6250 lm pro efektivní osvětlení velkých prostor
• Nízké oslnění UGR <19 vhodné pro kanceláře a pracovní prostředí
• Nastavitelný příkon 30/40/50W pro optimalizaci spotřeby energie
• Možnost nastavení barvy světla 2700K / 4000K / 6000K
• Moderní černé provedení a dlouhá životnost 50 000 hodin
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2700/4000/6000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 50 W |
| Světelný tok: | 6250 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 30000 |
| Vyzařovací úhel: | 90 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 1503 mm |
| Šířka: | 42 mm |
| Výška: | 37 mm |
| UGR: | <19 |
| Záruka: | 5 roky/let |
Spectrum SLI047300CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, bílá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Spectrum SLI047302CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
skladem u dodavatele 84 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047301CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, černá
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum SLI047309CCT_PW -Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, černá
Skladem 5 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047311CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047310CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
skladem u dodavatele 124 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047315CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem 4 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047313CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047312CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, bílá
Skladem 10 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047314CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
Skladem 4 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047317CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30W/40W/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
Skladem 22 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047316CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
Skladem 13 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047318CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047310CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
skladem u dodavatele 124 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028032_H - Zářivkové svítidlo LIMEA LED TUBE 1xG13 T8, 1320 mm, IP65, šedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum SLI047315CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem 4 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047312CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, bílá
Skladem 10 ksihned k odeslání
SPECTRUM SLI028035CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GO 50W 120cm IP65 6000K 6000lm bílé
skladem u dodavatele 19 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+06707 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 63,5cm, černá
skladem u dodavatele 452 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047302CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
skladem u dodavatele 84 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm černé
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047316CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
Skladem 13 ksihned k odeslání
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-7 prac. dní



























































