TK Lighting 5960 - Stojací textilní lampa Pulse 3xE27, bílá/borovice/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5960 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, dřevo, plast, kov |
| Barva: | bílá, přírodní, borovice |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 550 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4814 - Nástěnné textilní svítidlo Pulse 1xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
752 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5809 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/borovice
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 691 Kč
TK Lighting 16036 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, len/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 226 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16010 - Stojací lampa Cono 1xE27, Ø310x1450, černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 16151 - Stojací lampa ESTERA WOOD 3xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 5592 - Stojací lampa Oslo 1xE27, bílá/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 755 Kč
TK Lighting 16045 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 691 Kč
TK Lighting 16153 - Stoajcí lampa LAVA SABIA 3xG9, béžová/koňak
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 982 Kč
TK Lighting 5894 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč


























































