TK Lighting 16031 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnědá/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16031 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Barva: | hnědá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16035 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, len/zlatá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 137 Kč
TK Lighting 16033 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 16029 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, černá/zlatá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16036 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, len/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 226 Kč
TK Lighting 5960 - Stojací textilní lampa Pulse 3xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 847 Kč
TK Lighting 16007 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 6635 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, černá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 936 Kč
TK Lighting 16020 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, přírodní/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 241 Kč
TK Lighting 6097 - Stojací lampa Moby brown 1xE27, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
10 842 Kč
TK Lighting 2919 - Stojací textilní lampa Maja 1xE27, Ø450, bílá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 5959 -Stojací textilní lampa Zing 1xE27, černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 882 Kč
TK Lighting 6644 - Stojací textilní lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 530 Kč
TK Lighting 16029 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, černá/zlatá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč


























































