Globo 15351S - Stojací lampa Isabella 1xE27, matná černá
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15351S |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov |
| Barva: | matná černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 370 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+05186 - X konektor pro 3-fázovou lištu SPECTRUM černý WOJ+05186
skladem u dodavatele 90 ksdodání 3-7 prac. dní
305 Kč
TK Lighting 6902 - Stropní koupelnové LED svítidlo Aqua 36W, 3000/4000/6500K, 4080lm, IP54, Ø400, bílá
skladem u dodavatele 637 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč
Idea led ID-4620-01 - Stropní LED svítidlo DENVER 24W, 4000K, 2570lm, IP20, Ø290, černá + senzor
Skladem 4 ksihned k odeslání
365 Kč
TK Lighting 2552 - Lustr Universo 1xE27, Ø500, černá/grafit
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
GTV LD-MAW07W-NBP-10 - Podhledové LED svítidlo Matis plus 7W, 4000K, 560lm, 120x120, černá
Skladem 8 ksihned k odeslání
185 Kč
TK Lighting 5955 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
Globo 15663H - Lustr Pablo 1xE27, Ø200, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 3-6 prac. dní
760 Kč
PREZENT 65004 - Stropní bodové svítidlo AIDA 3xE14, saténový nikl/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
982 Kč
SPECTRUM SLI043013WW_PW - Podhledové koupelnové LED svítidlo Dure 3 MAX 12W, 3000K, IP44, 1600lm, Ø140, bílá
skladem u dodavatele 400 ksdodání 3-7 prac. dní
193 Kč
Globo 60298-3H - Lustr Gonny 3xE27, Ø555, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 736 Kč




























































