Globo 58227 - Stojací lampa Newcastle 1xE27, matný nikl/mramor/plast
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-58227 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | mramor, kov, plast |
| Barva: | matný nikl |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Délka: | 920 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 1410-1960, 1960 mm |
| Hloubka: | 960 mm |
Příbuzné produkty
Globo 58227C - Stojací lampa Newcastle 1xE27, měď/kov/plast
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-6 prac. dní
2 928 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 15351S - Stojací lampa Isabella 1xE27, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
968 Kč
Globo 58227C - Stojací lampa Newcastle 1xE27, měď/kov/plast
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-6 prac. dní
2 928 Kč
Globo 58227BS - Stojací lampa Newcastle 1xE27, černá/kouřové sklo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 000 Kč
Globo 59229B - Stojací stmívatelná LED lampa Bizzy 36W, 3000K, 910lm, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
5 192 Kč
Globo 15698S - Designová stojací lampa Gorley 1xE27, Ø380, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 552 Kč
Globo 56140-6S - Stojací lampa Riha 6xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-6 prac. dní
3 848 Kč
Globo 54308S - Stojací lampa Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 41 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč
Globo 57910SG - Stojací lampa Robby 3xGU10, V1540, imitace dřeva/grafit
skladem u dodavatele 12 ksdodání 3-6 prac. dní
1 464 Kč
Globo 15229S2 - Textilní lampa Clarke gold 2xE27, 150x150, matný nikl/černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 712 Kč
Globo 15229S1 - Textilní lampa Clarke gold 1xE27, Ø650/450, matný nikl/černá/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
2 184 Kč



























































