TK Lighting 16007 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16007 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, dřevo, textil |
| Barva: | len, borovice |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 16020 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, přírodní/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 241 Kč
TK Lighting 16006 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, bílá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16045 - Stojací dřevěná lampa Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 691 Kč
TK Lighting 5894 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 16004 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16018 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 6097 - Stojací lampa Moby brown 1xE27, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
10 842 Kč
TK Lighting 16036 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, len/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 226 Kč
TK Lighting 16020 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, přírodní/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 241 Kč
TK Lighting 16151 - Stojací lampa ESTERA WOOD 3xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 698 - Stojací lampa Vaio white 1xE27, bílá/dřevo
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 427 Kč

























































