TK Lighting 16013 - Textilní stojací lampa Earth 1xE27, Ø500, hnědá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16013 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 4 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
ihned k odeslání Dalších 4 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Barva: | hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5216 - Stojací lampa Deva white 1xE27, Ø500, dřevo/textil/bílá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 176 Kč
TK Lighting 5299 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, bílá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 790 Kč
TK Lighting 5475 - Textilní stojací lampa Earth 1xE27, Ø500, grafit
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
2 790 Kč
TK Lighting 16007 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 976 Kč
TK Lighting 5286 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, černá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 795 Kč
TK Lighting 5597 - Stojací lampa Eco 1xE27, Ø500, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 624 Kč
TK Lighting 16036 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, len/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 226 Kč
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 028 Kč



























































