TK Lighting 5890 - Stojací textilní lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, černá/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5890 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Barva: | přírodní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1580 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5889 - Stolní textilní lampička Harmony nature 1xE27, Ø200, černá/přírodní
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 089 Kč
TK Lighting 5950 - Nástěnné textilní svítidlo Harmony nature 1xE27, černá/přírodní
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5597 - Stojací lampa Eco 1xE27, Ø500, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
3 624 Kč
TK Lighting 16031 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnědá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 137 Kč
TK Lighting 6645 - Stojací textilní lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žlutá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 530 Kč
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
3 028 Kč
TK Lighting 6097 - Stojací lampa Moby brown 1xE27, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
10 842 Kč
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16036 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, len/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 226 Kč
TK Lighting 16032 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnědá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 382 Kč
TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 976 Kč
TK Lighting 698 - Stojací lampa Vaio white 1xE27, bílá/dřevo
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 427 Kč


























































