TK Lighting 16035 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, len/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16035 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Barva: | zlatá, lněná, len |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16031 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnědá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 137 Kč
TK Lighting 16033 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 16029 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, černá/zlatá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5894 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 5475 - Textilní stojací lampa Earth 1xE27, Ø500, grafit
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 790 Kč
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5896 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 16031 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnědá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 137 Kč
TK Lighting 16019 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/ořech
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16032 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnědá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 382 Kč
TK Lighting 5959 -Stojací textilní lampa Zing 1xE27, černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 882 Kč
TK Lighting 16004 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč


























































