Globo 15053T - Stolní lampička Lenius 1xE27, černá/antická mosaz
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15053T |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
Svítidlo v retro stylu vhodné do roubenky nebo stylové sednice (světnice). Je vyrobeno z kovu v černém nástřiku s mosaznými prvky. Díky tomuto světlu se přenesete do první poloviny 20. století.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, mosazná |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 455 mm |
Globo 15053W - Nástěnné svítidlo Lenius 1xE27, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 15053-3 - Lustr Lenius 3xE27, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 15053 - Lustr Lenius 1xE27, Ø300, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 21 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 15053S - Stojanová lampa Lenius 1xE27, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 8 ksdodání 3-6 prac. dní
Venkovní solární nástěnné svítidlo Link 5W, 4000K, 500lm, IP65, černá + senzor
Skladem poslední kusihned k odeslání
LED reflektor DAVOS 30W, 4000K, 2000lm, IP54, bílá + PIR senzor
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
TOP LIGHT Bari H PIR - Venkovní nástěnné LED svítidlo Bari 20W, 4000K, 1900lm, IP65, černá + PIR senzor
není sklademdodání 3-10 dnů
Globo 32014-2BSS - Venkovní nástěnné svítidlo Xeloo 2xE27, IP44, matná černá/kouřová + senzor
skladem u dodavatele 39 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 3157SAS - Venkovní nástěnné svítidlo Boston 1xE27, IP44, antracit/kouřová + senzor
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-6 prac. dní
PREZENT 61016 - Venkovní nástěnné svítidlo MEMPHIS 1xE27/15W, IP44, nerez + senzor
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Rabalux 7892 - Venkovní nástěnné svítidlo Silistra 1xE27, IP44, antracit/transparentní + senzor
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 8218 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo + senzor
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 77005 - Venkovní nástěnné solární LED svítidlo Qesa 10W, 4000K, 460lm, IP44, černá/bílá + senzor
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7915 - Venkovní nástěnné svítidlo Katowice 1xGU10, IP44, antracit/transparentní + senzor
skladem u dodavatele 175 ksdodání 3-10 dní



























































