Rendl R10388 - Venkovní nástěnné svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10388 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 53 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | stříbrnošedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 65 mm |
| Šířka: | 98 mm |
| Výška: | 105+40 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10427 - Venkovní zapichovací svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Rendl R10432 - Venkovní nástěnné svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 305 Kč
Rendl R10431 - Venkovní zapichovací svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13792 - Venkovní nástěnné svítidlo Granita 2xGU10, IP65, beton/dekor světlý granit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R13504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladem u dodavatele 154 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12825 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 91 ksdodaní 2-14 dní
1 665 Kč
Rendl R12691 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 152 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13616 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12564 - Venkovní svítidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladem u dodavatele 78 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R10387 - Venkovní nástěnné svítidlo Gino 1xE27, IP44, antracit
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R13793 - Venkovní nástěnné svítidlo Kane 1xGU10, IP65, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč



























































