Rendl R12559 - Venkovní nástěnné svítidlo Durant 1xE27, IP54, 250x109, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12559 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 134 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 250 mm |
| Výška: | 109 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12569 - Venkovní nástěnné svítidlo Durant 1xE27, IP54, 250x109, antracit
skladem u dodavatele 144 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13930 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 14 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R13616 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R10432 - Venkovní nástěnné svítidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 305 Kč
Rendl R13797 - Venkovní nástěnné svítidlo Mizzi new 2xGU10, IP65, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 170 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13756 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gavin 13W, 3000K, 650lm, IP65, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 140 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12563 - Venkovní svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13559 - Venkovní nástěnné svítidlo Bourdon 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 78 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R13513 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, bílá
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč



























































