TK Lighting 10023 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10023 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1349 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, hliník |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10025 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x170, bílá
skladem u dodavatele 1452 ksdodání 4-14 dní
259 Kč
TK Lighting 10027 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, bílá
skladem u dodavatele 937 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5764 - Stropní svítidlo TOP 1xGU10, Ø50, černá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
383 Kč
TK Lighting 10718 - Stropní svítidlo AMIS BLACK 1xGU10, Ø55, černá/zlatá
skladem u dodavatele 940 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 6241 - Stropní svítidlo TOP 1xGX53, Ø80, černá
skladem u dodavatele 369 ksdodání 4-14 dní
383 Kč
TK Lighting 11027 - Stropní svítidlo TUNE BROWN S 1xGU10, Ø55, hnědá
skladem u dodavatele 53 ksdodání 4-14 dní
228 Kč
TK Lighting 3236 - Stropní bodové svítidlo Orion 1xGU10, Ø110, černá
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
617 Kč
TK Lighting 6096 - Stropní svítidlo TOP 1xGX53, Ø80, zlatá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
343 Kč
TK Lighting 10128 - Stropní bodové svítidlo Orion 1xGU10, Ø110, zlatá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
607 Kč
TK Lighting 10027 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, bílá
skladem u dodavatele 937 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 5373 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1564 ksdodání 4-14 dní
415 Kč
TK Lighting 5766 - Stropní svítidlo TOP 1xGU10, Ø50, bílá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
383 Kč

























































