TK Lighting 10027 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10027 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 936 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, hliník |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 240 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10023 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, bílá
skladem u dodavatele 1317 ksdodání 4-14 dní
192 Kč
TK Lighting 10025 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x170, bílá
skladem u dodavatele 1443 ksdodání 4-14 dní
259 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10594 - Stropní svítidlo VIVO 1xGX53, Ø84, IP44, černá
skladem u dodavatele 177 ksdodání 4-14 dní
435 Kč
TK Lighting 5736 - Stropní svítidlo TOP 1xGU10, Ø50, mosazná/černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
373 Kč
TK Lighting 4334 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGX53, Ø85, bílá
skladem u dodavatele 69 ksdodání 4-14 dní
234 Kč
TK Lighting 10128 - Stropní bodové svítidlo Orion 1xGU10, Ø110, zlatá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
607 Kč
TK Lighting 5733 - Stropní svítidlo TOP 1xGU10, Ø50, hnědá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
306 Kč
TK Lighting 3237 - Stropní bodové svítidlo Orion 1xGU10, Ø110, bílá
skladem u dodavatele 87 ksdodání 4-14 dní
721 Kč
TK Lighting 3234 - Stropní bodové svítidlo Orion 1xGU10, Ø110, bílá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
617 Kč
TK Lighting 11029 - Stropní svítidlo TUNE BROWN L 1xGU10, Ø55, hnědá
skladem u dodavatele 426 ksdodání 4-14 dní
425 Kč
TK Lighting 5372 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 2055 ksdodání 4-14 dní
415 Kč
TK Lighting 6919 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGU10, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 1917 ksdodání 4-14 dní
187 Kč


























































