TK Lighting 10024 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x170, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10024 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1182 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, hliník |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10022 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, černá
skladem u dodavatele 974 ksdodání 4-14 dní
192 Kč
TK Lighting 10026 - Stropní bodové svítidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, černá
skladem u dodavatele 1221 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6910 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 2021 ksdodání 4-14 dní
202 Kč
TK Lighting 11029 - Stropní svítidlo TUNE BROWN L 1xGU10, Ø55, hnědá
skladem u dodavatele 426 ksdodání 4-14 dní
425 Kč
TK Lighting 10595 - Stropní svítidlo VIVO 1xGX53, Ø84, IP44, bílá
skladem u dodavatele 135 ksdodání 4-14 dní
435 Kč
TK Lighting 3234 - Stropní bodové svítidlo Orion 1xGU10, Ø110, bílá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
617 Kč
TK Lighting 10718 - Stropní svítidlo AMIS BLACK 1xGU10, Ø55, černá/zlatá
skladem u dodavatele 940 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10594 - Stropní svítidlo VIVO 1xGX53, Ø84, IP44, černá
skladem u dodavatele 177 ksdodání 4-14 dní
435 Kč
TK Lighting 2467 - Stropní textilní svítidlo Office circle 1xE27, Ø120, šedá/bílá
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
250 Kč
TK Lighting 10793 - Bodové svítidlo AMIS BLACK 1xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 1930 ksdodání 4-14 dní
467 Kč
TK Lighting 10121 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGU10, buk
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
721 Kč
TK Lighting 5766 - Stropní svítidlo TOP 1xGU10, Ø50, bílá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
383 Kč


























































