Globo 54802S-4 - Stropní bodové svítidlo Xara I 4xE14, 600x195, matná černá
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-54802S-4 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 4x40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 195 mm |
Příbuzné produkty
Globo 54802S-3 - Stropní bodové svítidlo Xara I 3xE14, Ø230, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
728 Kč
Globo 54802S-2 - Stropní bodové svítidlo Xara I 2xE14, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 54802S-1 - Bodové svítidlo Xara I 1xE14, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
224 Kč
Globo 54802S-6 - Stropní bodové svítidlo Xara I 6xE14, Ø630, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 320 Kč
Globo 54802S-3D - Stropní bodové svítidlo Xara I 3xE14, Ø360, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 080 Kč
Globo 54802S-3D - Stropní bodové svítidlo Xara I 3xE14, Ø360, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 57911-4B - Stropní bodové svítidlo Robby black 4xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
776 Kč
Globo 54802W-6 - Stropní bodové svítidlo Xara I 6xE14, Ø630, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 248 Kč
Globo 57911-4W - Stropní bodové svítidlo Robby white 4xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
776 Kč
Globo 54310-2 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 2xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
593 Kč
Globo 54310-4 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 4xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
1 198 Kč
Globo 54802S-2 - Stropní bodové svítidlo Xara I 2xE14, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 57911-1B - Nástěnné bodové svítidlo Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
240 Kč
Globo 56134-3 - Stropní bodové LED svítidlo Alaska 12W, 3000K, 3x240lm, Ø250, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
560 Kč



























































