TOP LIGHT Ivona 40B RC - Stropní LED svítidlo Ivona 40B 24W, 3000-6500K, 2400lm, Ø415, bílá/třpytivý efekt + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Ivona 40B RC |
Dostupnost:
není sklademdodání 3-10 dnů
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
- stmívání
- změna barev (3000-6500K)
- noční světlo
- paměť
| Materiál: | plast, textil |
| Barva: | bílá, třpytivý efekt |
| Barva světla: | neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 2400 lm |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 415 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
1 780 Kč
TOP LIGHT Salerno 60B RC - Stropní LED svítidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
1 708 Kč
TOP LIGHT Revit H40C RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
1 376 Kč
TOP LIGHT Halo 60 RC - Stropní LED svítidlo HALO 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
3 824 Kč
TOP LIGHT Salerno 60C RC - Stropní LED svítidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
1 708 Kč
TOP LIGHT Ocean KM RC - Stropní LED svítidlo Ocean KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø450, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 476 Kč
TOP LIGHT Onyx KS RC - Stropní LED svítidlo Onyx KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø380, bílá/černá + dálkový ovladač
není sklademdodání 3-10 dnů
1 161 Kč
TOP LIGHT Revit 40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 40B 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 376 Kč
TOP LIGHT Liberty H RC - Stropní LED svítidlo Liberty H 24W, 3000-6500K, 2500lm, 375x375, bílá/třpytivý efekt/chrom + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
1 161 Kč
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
1 484 Kč




























































