PREZENT 71305 - Stropní LED svítidlo MOZAN 43W, 4000K, 3650lm, chrom/bílá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.71305 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, akryl (plast) |
| Barva: | chrom-lesklý, bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1x48, 43 W |
| Světelný tok: | 5250, 3650 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 20000 hod. |
| Šířka: | 530, 530x530 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 71304 - Stropní LED svítidlo MOZAN 33W, 4000K, 2650lm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
962 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 70334 - Stropní LED svítidlo Famo 20W, 3000-6000K, 2200lm, IP65, Ø230, černá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
489 Kč
PREZENT 71331 - Stropní LED svítidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chrom/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
1 064 Kč
Prezent 49063 - Stropní LED svítidlo Lenys IV. 15W, 4000K, 1650lm, 175x175, antická mosaz/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
645 Kč
Prezent 70322 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, bílá + krokové stmívání
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
778 Kč
Prezent 70321 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, bílá + krokové stmívání
Skladem poslední kusihned k odeslání
553 Kč
Prezent 27015 - Stropní LED svítidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
246 Kč
Prezent 27307 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
542 Kč
Prezent 70320 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
440 Kč
Prezent 27019 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420lm Ø90, IP44/20, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
246 Kč
PREZENT 71334 - Stropní LED svítidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 330 Kč




























































