PREZENT 71332 - Stropní LED svítidlo SWIMM 36W, 4000K, IP44, 2200lm, chrom/bílá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.71332 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá, třpytivý efekt, chrom-lesklý |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Světelný tok: | 4000, 2200, 1900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 385 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 71334 - Stropní LED svítidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 330 Kč
PREZENT 71333 - Stropní LED svítidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 71331 - Stropní LED svítidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chrom/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 064 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 27307 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
542 Kč
PREZENT 27012 - Stropní LED svítidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
368 Kč
Prezent 27316 - Stropní LED svítidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 500 Kč
PREZENT 67116 - Stropní svítidlo PILLS III. 3xE27, IP44, černá, 360mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 739 Kč
PREZENT 67100 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 190mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
634 Kč
PREZENT 67102 - Stropní svítidlo PILLS I. 2xE27/60W, IP44, saténový chrom, 295mm
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 186 Kč
PREZENT 27024 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
368 Kč
PREZENT 67101 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 240mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 67115 - Stropní svítidlo PILLS III. 2xE27, IP44, černá, 295mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 186 Kč
Prezent 27315 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
788 Kč



























































