Rendl R12354 - Stropní svítidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sádra
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12354 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Svítidlo lze přemalovat interiérovými barvami.
| Materiál: | sádra |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 70 mm |
| Výška: | 168 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 258 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R12840 - Stropní bodové LED svítidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24°, Ø100, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R14222 - Stropní svítidlo MEMA 1xGX53, Ø84, černá/satinovaný akryl
skladem u dodavatele 352 ksdodaní 2-14 dní
648 Kč
Rendl R13474 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, zlatá
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
135 Kč
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R12516 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø64, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
752 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R13473 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R11957 - Stropní svítidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sádra
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč
Rendl R13795 - Stropní svítidlo Volca 1xGU10, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč


























































