Rendl R12745 - Stropní bodové svítidlo Tuba 1xGU10, Ø70, matná bílá/zlatá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12745 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | matná bílá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 70 mm |
| Výška: | 125 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12730 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, kartáčovaný hliník
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
752 Kč
Rendl R10454 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sádra
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13868 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, černá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 144 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12735 - Stropní bodové svítidlo Agate 1xGU10, 82x82, matná bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R13438 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sádra
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13538 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, bílá
skladem u dodavatele 172 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R12672 - Stropní bodové svítidlo Enki 1xGU10, 94x94, bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13363 - Stropní bodové svítidlo Belenos 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč

























































