PREZENT 67110 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 240mm
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.67110 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, matná bílá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 240 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Výška: | 240 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Třída ochrany: | I |
Příbuzné produkty
PREZENT 67112 - Stropní svítidlo PILLS II. 3xE27, IP44, chrom, 360mm
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-5 dní
1 739 Kč
PREZENT 67111 - Stropní svítidlo PILLS II 2xE27, IP44, chrom, 295mm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 186 Kč
PREZENT 67109 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 190mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
634 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 71333 - Stropní LED svítidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 49045 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 24W, 4000K, IP44/20, 1900lm, Ø270, matná černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-5 dní
737 Kč
Prezent 27304 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
389 Kč
PREZENT 67112 - Stropní svítidlo PILLS II. 3xE27, IP44, chrom, 360mm
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-5 dní
1 739 Kč
Prezent 27312 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
522 Kč
PREZENT 27024 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
368 Kč
Prezent 27305 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
399 Kč
Prezent 27314 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
767 Kč
PREZENT 49051 - Stropní LED svítidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, bílé
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
Prezent 27317 - Stropní LED svítidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 412 Kč




























































