Sollux SL.0915 - Stropní svítidlo QUATRO 1 přírodní dřevo 1xGU10 AR111
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0915 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
| Materiál: | dřevo |
| Barva: | přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 220 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 140x140 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Délka: | 14 cm |
| Kolekce: | Quatro |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 14 cm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Výkon žárovky: | max 40W |
| Výška: | 10 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0916 - Stropní svítidlo QUATRO 2 přírodní dřevo 2xGU10 AR111
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 522 Kč
Sollux SL.0914 - Stropní svítidlo BASIC 2 přírodní dřevo 2xGU10 AR111
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 638 Kč
Mohlo by vás zajímat
Sollux SL.0094 - Stropní bodové svítidlo RING 4 černé 4xGU10
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 625 Kč
Sollux SL.0489 - Stropní svítidlo QUAD betonové 1xGU10
skladem u dodavatele 125 ksdodání 4-14 dní
577 Kč
Sollux SL.1043 - Stropní bodové svítidlo BERG 6 přírodní dřevo 6xGU10
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 529 Kč
Sollux SL.0675 - Stropní svítidlo ARIZ přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
623 Kč
Sollux SL.0646 - Stropní svítidlo VALDE betonové 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
704 Kč
Sollux SL.0678 - Stropní svítidlo SALGADO betonové 1xE27
skladem u dodavatele 84 ksdodání 4-14 dní
577 Kč
Sollux SL.0088 - Stropní bodové svítidlo RING 2 bílé 2xGU10
Skladem poslední kusihned k odeslání
858 Kč
Sollux SL.1000 - Stropní svítidlo LAGOS 10 černé 1xGU10
skladem u dodavatele 149 ksdodání 4-14 dní
334 Kč
Sollux SL.0090 - Stropní bodové svítidlo RING 4 bílé 4xGU10
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
1 625 Kč
Sollux SL.0436 - Stropní svítidlo LAGOS 30 černé 1xGU10
skladem u dodavatele 91 ksdodání 4-14 dní
674 Kč



























































